Pac-Man Friends

Pac-Man Friends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 424
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NamcoBandai Games Inc.

Pac-Man Friends, sevdiğimiz Pacman karakterlerinin içerisinde olduğu, oynaması heyecanlı ve eğlenceli bir Android bulmaca oyunudur.

Pac-Man Friends, bildiğiniz klasik bir Pacman oyunundan çok daha farklı ve hızlı oynanışa sahip Android bulmaca oyunudur. Fakat oyunun içerisinde küçükken herkesin mutlaka en az bir kere oynadığı Pacman'in karakterleri bulunuyor.

Bölümlerden oluşan oyundaki göreviniz ada üzerindeki bölümleri teker teker geçerek ilerlemek. Ayrıca bölümlerden alacağınız puanlara göre 1 ile 3 yıldız arasında bir skorda elde ediyorsunuz. Bu puan sistemi pek çok popüler oyunda zaten mevcut. Amacınız her zaman bölümleri 3 yıldız ile geçmek olmalı.

Oyun içerisinde bir çok kilidini açabileceğiniz eşya bulunuyor. Bunun dışında görünmezlik, duvar geçme gibi güçlendirme özelliklerine de oyun içerisinde denk geleceksiniz. Hayaletlerden kaçarken yakalanırsanız kirazları kullanarak aksiyona devam edebilirsiniz.

95 farklı bölüm ve 6 Dünya'dan oluşan oyunda 8 farklı Pacman karakteri bulunuyor. Bunların bazılarının kilidi oyunu oynadıkça açılmaktadır. Büyük bir maceraya çıkacağınız bu oyunda heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Oyunun kontrolleri de oldukça rahat. Ayrıca 5 farklı kontrol modundan size en uygun olanını seçebilirsiniz.

Oyunu oynadıkça hergün giriş yaparken farklı ödüller kazanabilirsiniz. Günlük seri olarak giriş yaptıkça daha fazla ödül kazanabilirsiniz.