Paint for Friends

Paint for Friends

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 583
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Games for Friends

Paint for Friends arkadaşınıza anlatmak istediğiniz kelimeleri resme döktüğünüz eğlenceli bir uygulamadır.

Paint for Friends, arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebileceğiniz başarılı bir Android uygulamasıdır. Arkadaşınıza anlatmak istediğiniz kelimeleri resme dökmeniz gereken bu oyunda hem sizin yeteneğiniz hem de arkadaşınızın çizdiğiniz resmin, hangi kelimeyi anlattığını bulabilmesi çok önemlidir.

Türkçe'de dahil olmak üzere birçok dil seçeneği bulunan oyunu farklı dillerde oynayarak yabancı dilinizi geliştirmeniz için sizlere ayrıca bir fırsat sunmaktadır.

Oyunda amacımız, karşımızdaki kişinin çizdiği şeyin ne olduğunu en kısa sürede bulmaktır. Çizilen resimlerin neyi anlattığını ne kadar kısa sürede bulabilirseniz o kadar çok puan alacaksınız. Aldığınız puanlar sayesinde en yüksek puan alan kullanıcılar listesine adınızı yazdırabilme şansına sahipsiniz.

Facebook hesabınızla bağlanarak oynayabileceğiniz oyunda ister kendi arkadaşlarınızla, isterseniz de rastgele kullanıcılarla oyunu oynayabilirsiniz. Bu noktada kendi arkadaşlarınızla oynarak, onların sizin ne çizdiğinizi anlamak için yaptıklarını izlemek gerçekten eğlenceli olabilir.

Farklı zorluk seviyelerinde birçok kelimenin yer aldığı Paint for Friends sürekli olarak güncellenerek, yeni kelimeleri ve özellikleri kendisine katmaktadır. Resim çizme yeteneğinizi ortaya koymak ve arkadaşlarınızın çizdiği resimleri en kısa sürede algılayarak ne olduğunu söylemek konusunda iyi olduğunuzu düşünüyorsanız mutlaka denemeniz gereken bir oyun olduğunu söyleyebilirim.