Panda USB Vaccine

Panda USB Vaccine

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 18,857
  • DOSYA BOYUTU 0.81 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Panda Security

Antivirüs programlarıyla göz dolduran Panda'nın ücretsiz araçlarından olan USB Vaccine, USB belleklerden bilgisayarınıza yayılan tüm zararlı yazılımları engeller. Sistem için aşılama yöntemi uygulayan araç taşınabilir cihazlarda zara

Taşınablilir cihazların kullanımı artıkça bu cihazlar üzerinden yayılan zararlı yazılımlarda gün geçtikçe artıyor. USB bellekler, dijital kameralar, hafıza kartları, MP3 oynatıcılar gibi aklınıza gelebilecek her tür taşınabilir cihazdan sisteminize bulaşabilecek zararlı yazılımları bloke eden Panda USB Vaccine'in aşılama yöntemiyle her tür cihazı güven içinde bilgisayarınıza takabileceksiniz.

Bilgisayarınızın ve taşınabilir cihazın AutoRun özelliğini pasifize eden program autorun.inf enfeksiyonuna karşı güvenlik sağlıyor. Program kullanıcılara iki seçenek sunuyor: Bilgisayarın AutoRun özelliğini aşılamak veya USB cihazın AutoRun özelliğini aşılamak. Windows'un otomatik çalıştırma özelliğini engellemek için pratik bir yol sunan Panda USB Vaccine sayesinde zararlı yazılımların yayılmasını sağlayan autorun.inf enfeksiyonundan korunacaksınız.