Paper Chase 2: The Darkening

Paper Chase 2: The Darkening

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16,373
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DigiPen

Hepimizin ilk çizdiği resim karakterlerinden olan çöp adamların bilgisayar oyunu versiyonlarından birisi daha. Çöp adamların savaşında yerinizi alın. Ücretsiz ve küçük bir oyun olan Paper Chase ile oldukça keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Hepimizin okuldayken defterlerimize çizdiği çöp adamların canlanmış versiyonları var karşımızda. Kahramanımız bir çöp adam. Düşmanları ne tesadüftür ki yine çöp adamlar. 2 boyutlu haritalarda ilerleyerek bitirmeye çalıştığınız bu güzel oyunda her an karşınıza çıkan çöp adamları döverek ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Ancak bu dövüşler bildiğimiz klasik dövüşlerden biraz farklı. Çünkü birbirinden farklı kombinasyonlar ile bir çok farklı vuruş ve hücum stili yapabiliyoruz. Ve adrenalin modu sayesinde de (F tuşu ile adrenalin moduna geçiliyor) Matrix'vari hareketler ile düşmanları alt edebiliyoruz.

Farklı kombinasyonlar da oldukça güzel düşünülmüş. Bir harekette düşmanınızın çöp bacağını kopartıp bir silah olarak kullabiliyoruz. Veya aynı şekilde çöp kafasını kopartıp onu da yine bir silah gibi kullanma imkanı sunulmuş oyunda.

Oyun ücretsizdir. Ve eğlenceli zaman geçirebileceğiniz küçük bir oyundur.

Yön tuşları w, a, s, d ile ve vuruş tuşları da yön okları ile ilişkilendirilmiş. Yani biraz ters gelebilir. Ayarlayarak daha rahat edebilirsiniz. Ancak bu şekilde de oynanabiliyor çünkü alışma süresi çok kısa.