PayPal Here

PayPal Here

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 87
  • DOSYA BOYUTU 13.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PayPal

PayPal Here uygulaması ile gittiğiniz her yerde PayPal ödemeleri alabilirsiniz

PayPal Here eğer işinizde PayPal ödeme sistemini tercih ediyorsanız oldukça işinize yarayacak bir mobil ödeme alma uygulamasıdır.

Android işletim sistemini kullanan aklılı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu kullanışlı tahsilat uygulaması sayesinde kolay bir şekilde Android cihazınızı kullanarak ödeme alabiliyorsunuz. Uygulama PayPal ile kredi kartı ve banka kartı ödemelerini ve mobil ödemeleri kabul etmenizi mümkün kılıyor. Ayrıca uygulama aracılığıyla stoklarınızı ve ürünlerinizi de yönetebilmektesiniz.

PayPal Here satış aktivitelerinizi takip etmenizi de mümkün kılıyor. PayPal Here ile satış geçmişinize göz atabilirsiniz ve uygulamayı kullanarak fon transferi yapabilirsiniz. PayPal Here satış işlemlerinizi düzenleyebilmenize ve özel ayarlar uygulayabilmenize imkan veriyor. PayPal Here ile indirimler hazırlayabilir ve vergileri düzenleyebilirsiniz.

PayPal Here uygulaması tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor ve herhangi bir aylık ödeme veya kayıt ücreti talep etmiyor. PayPal Here uygulaması ile küçük ve orta büyüklükteki işletmelerinize esneklik ve mobilite kazandırabilir, ödeme seçenekleri konusunda müşterilerinize daha fazla çözüm yolu sunabilirsiniz.