PC Inspector File Recovery

PC Inspector File Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,947
  • DOSYA BOYUTU 3.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici CONVAR Deutschland

PC Inspector File Recovery ücretsiz bir dosya kurtarma yazılımıdır

PC Inspector File Recovery kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak inidirp kullanabileceğiniz bir silinen dosyaları kurtarma yazılımı olan PC Inspector File Recovery size dosya kurtarma işlemi için eşlik eden sihirbaz tabanlı bir arayüze sahip. Program kendi elinizle veya yanlışlıkla sildiğiniz dosyaları kurtarabilmenin yanısıra hızlı formatlama veya sistem çökmesi sonucu silinen dosyaları, sistemde yaşanan problemlerden ötürü kaybolan disk sürücülerinde yer alan dosyaları tespit edebiliyor ve kurtarabiliyor. PC Inspector File Recovery'ın sihirbaz tabanlı bir arayüze sahip olmasına rağmen çok kullanıcı dostu olduğunu söyleyemiyoruz. Çünkü PC Inspector File Recovery ile dosya kurtarma işlemi biraz karışık bir süreç. 

PC Inspector File Recovery sabit disklerden, harici disklerden veya hafıza kartı gibi bilgisayarınıza bağladığınız harici depolama birimlerinden dosya kurtarabiliyor. Programın tarama süreci benzerlerine göre daha uzun sürüyor.

PC Inspector File Recovery eğer sabit diskiniz mekanik bir hasara sahipse veya BIOS tarafından görülmüyorsa, anormal sesler çıkarıyorsa size yardımcı olmayacaktır.