PC Port Forwarding

PC Port Forwarding

kullanıcı

PC Port Forwarding, bilgisayar kullanıcılarının port yönlendirme ve yansıtma işlemlerini gerçekleştirebilecekleri güvenilir bir yazılımdır.

PC Port Forwarding, bilgisayarınız üzerinde yer alan uygulamaların, oyunların veya programların istediğiniz TCP/UDP portları ile iletişim kurmasına olanak sağlayan güvenilir bir yazılımdır.

Ağ adresi çeviricisi (NAT) işlemlerini kullanan program, hızlı ve kolay bir şekilde bağlantı noktalarını yönlendirmenize ve çevirmenize izin verir.

Bir bilgisayardan diğer bir bilgisayarın belirli bir bağlantı noktası üzerine veri gönderen program, bu sayede veri aslında farklı bir bağlantı noktasına gönderilmiş olsa bile bağlantı noktalarını çevirebilir.

Aynı zamanda trafik yansıtma işlemini de gerçekleştiren PC Port Forwarding, bunu sadece giden veri trafiği için gerçekleştirebilmektedir.

Kullanımı oldukça kolay olan program, kullanıcılara oldukça sade ve basit bir arayüz sunmaktadır. Bu sayede istediğiniz kurallar dahilinde kolayca port yönlendirme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.