PC Tools Firewall Plus

PC Tools Firewall Plus

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 42,091
  • DOSYA BOYUTU 9.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PC Tools

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınıza dışarıdan gelebilecek tüm saldırı ve tehlikelere karşı sizi güvende tutan, zararlı yazılımlardan ve kişilerden sizi koruyarak interneti daha güvenli hale getiren gelişmiş ve ücretsiz bir güvenlik

PC Tools Firewall Plus bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek tüm saldırı ve tehlikelere karşı koruyarak interneti sizin için daha güvenli hale getiren ücretsiz bir güvenlik duvarı programıdır. Üstün güvenlik ağı ve gelişmiş güvenlik duvarı filtrelemeleri sayesinde trojan, worm gibi zararlı yazılımlara ve hacker saldırıları gibi tehlikelere anında karşı koyarak zararlı etkenlerin bilgisayarınıza sızmasını engelleyen bu yazılım kişisel bilgilerinizi ve bilgisayarınızı korumak için önemli bir program.

İnternet kullanımının hızla yayıldığı şu günlerde, internet tuzaklarının da hızla yayılması bilgisayar kullanıcılarını çeşitli tehlikeler ile karşı karşıya bırakmaktadır. Tüm bu tehlikelerden korunmak ve bilgisayarıların daima güvende kalmasını sağlamak için ek güvenlik duvarı programlara ihtiyaç duyulmaktadır.

PC Tools Firewall, ister amatör olsun ister profesyonel tüm kullanıcılara hitap eden kolay kullanımlı, basit ve tamamen ücretsiz bir program olarak güçlü bir alternatiftir.

 

Bu program <a href="https://www.tamindir.com/liste/her-bilgisayarda-olmasi-gereken-programlar/" title="her bilgisayarda olması gereken programlar">en iyi ücretsiz Windows programları</a> listesinde yer almaktadır.