PDF it All

PDF it All

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 198
  • DOSYA BOYUTU 58.90 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DIGISET LLC

PDF it All uygulaması belgelerinizi, notlarınızı ve e-postalarınızı PDF formatına dönüştürmenizi sağlıyor.

PDF it All uygulaması ile iOS cihazlarınızdan belgeler, fotoğraflar, mesajlar, kişiler, web sayfaları ve e-postaları PDF olarak kaydedebilirsiniz.

Oldukça başarılı ve faydalı bir uygulama olduğunu düşündüğüm PDF it All uygulaması, çeşitli kişisel bilgilerinizi PDF formatına dönüştürerek saklama imkanı sunuyor. Basılı belgelerinizi, fotoğraflarınızı, mesajlarınızı ve e-postalarınızı basit birkaç adımla PDF formatına dönüştürebileceğiniz PDF it All uygulamasında, tek bir platformdan birkaç aracı birden kullanabiliyorsunuz.

İnternet sayfalarını çevrimdışı okumak için PDF olarak kaydedebilme olanağı sunan PDF it All uygulamasında, Office ve iWork belgelerini doğrudan uygulama üzerinden dönüştürebiliyorsunuz. Tüm bilgilerinizi PDF formatına dönüştürerek yedekleyebileceğiniz PDF it All uygulamasında, PDF dosyalarınızı çeşitli uygulamalar aracılığıyla paylaşabileceğiniz gibi Google Drive, Dropbox, Evernote vb. uygulamalara da yedekleyebilirsiniz. Aynı zamanda PDF dosyalarınızı AirPrint destekli bir yazıcı ile doğrudan çıktı alabileceğiniz PDF it All uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.