PDF Password Locker & Remover

PDF Password Locker & Remover

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 232
  • DOSYA BOYUTU 18.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PDF Protect Free

PDF Password Locker & Remover, PDF dosya formatına sahip olan evraklarınızı şifreleyerek güvenle saklamanızı sağlayan bir programdır.

PDF dosyalarını paylaşmak kolaydır. Dosya boyutu düşük olduğu için kolay yüklenebilen bu dosyaların çalınması da kolaydır. Özenle hazırladığınız bir evrak kötü niyetli kişiler tarafından kolaylıkla çalınabilir. Hatta bu kişiler sizin hazırladığınız evrak dosyasını kendileri hazırlamış gibi satabilirler. Bu yüzden PDF dosyalarını hazırladıktan sonra güvenli olarak saklamanız oldukça önemlidir. PDF Password Locker & Remover programını kullanarak PDF dosyalarınızı rahatlıkla şifreleyebilirsiniz. PDF dosyanızı şifreledikten sonra ise gönül rahatlığıyla saklayabilirsiniz.

PDF Password Locker & Remover, kolay kullanıma sahip olan bir PDF şifreleme programıdır. Bu program sayesinde bilgisayarınızda saklamanız gereken PDF dosyalarını güvence altına alabilirsiniz. Program sadece PDF dosyalarını şifrelemiyor. Size şifreli olarak verilen PDF dosyalarının şifresini de yine PDF Password Locker & Remover sayesinde çözebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz PDF Password Locker & Remover programı evrak saklama konusunda işlerinizi oldukça kolaylaştıracak. Eğer PDF şifreleme programına ihtiyaç duyuorsanız, PDF Password Locker & Remover isimli programı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Basit tasarımı ile birlikte PDF dosyalarınızı şifrelerken hiç zorlanmayacaksınız.