Pedometer++

Pedometer++

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 110
  • DOSYA BOYUTU 2.30 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Cross Forward Consulting, LLC

Pedometer, siz yürürken attığınız adamları sizin yerinize sayan başarılı ve ücretsiz bir iOS uygulaması.

Pedometer, iPhone, iPad ve Apple Watch sahiplerinin ücretsiz olarak kullanabileceği bir adım sayma uygulaması. Son bir kaç yılda popülerleşen adım sayma ve spor uygulamaları gittikçe artmaya devam ediyor fakat hem ücretsiz hem de başarılı olanları bulmakta zorlanabiliyorsunuz.

Sadece adım sayması için iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, Pedometer size yardımcı oluyor. Uygulamanın diğer adım sayma uygulamalarından farkı ise Apple'ın yeni çıkarmış olduğu Apple Watch desteği sunması. Bu sayede uygulamayı iPhone ve Apple Watch sahibi olan kullanıcılar, Apple Watch'ları üzerinde kullanabiliyor.

Sağlıklı yaşama geçiş yapmak ya da düzenli olarak spor yapmak isteyenlerin kullanabileceği uygulama, hiç bir ekstra işlem yapmadan gün boyunca attığınız adımları sayıyor ve istatistiklerinizi tutuyor. Dilerseniz günlük ve haftalık olarak bu istatistiklere göz atabiliyorsunuz.

Eğer yürüyüşler yapmaya yeni başlıyorsanız ya da başlayacaksanız, uygulama üzerinde gelişiminizi görmeniz mümkün. Üstelik uygulama cihazlarınızın bataryasını da minimum oranlarda kullanıyor. Bu tür uygulamalar için önemli olan batarya kullanımı, Pedometer ile oldukça düşük seviyede.

iPhone 5S ve üzeri iPhone cihazlarda uyumlu çalışan uygulama, attığınız tüm adımları sayarak böylece her gün kaç adım atıyorsunuz öğrenmenizi ya da günlük olarak kendinize belirlediğiniz adım limitlerini gerçekleştirmenizi sağlıyor. Siz de bir günde attığınız adım sayısını ölçebilmek için Pedometer'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.