Pet Rescue Saga

Pet Rescue Saga

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 116,864
  • DOSYA BOYUTU 50 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici King.com

Pet Rescue Saga'yı Andorid işletim sistemine sahip cihazlarınıza yükleyip bulmacaları çözerek, bu harikalarla dolu ve eğlenceli dünyanın bir parçası olabilirsiniz.

Oyunculara sevimli hayvanlarla ve harikalarla dolu muhteşem bir dünya sunan Pet Rescue Saga’da kötü kalpli hırsızların eline düşen evcil hayvanları kurtarmanız gerekiyor. Bunun için tek yapmanız gereken aynı renkteki blokları bir araya getirmek. Öyle duyulduğu kadar kolay olduğunu sanmayın. Pet Rescue Saga’nın heyecan dolu maceralarında toplam 147 adet karmaşık ve zorlu bölüm sizleri bekliyor.

Rengarenk ve bir o kadar da göz kamaştırıcı oyun alanında bir yandan sevimli hayvancıkları kurtarırken, bir yandan da güçlendiriciler ve bonus ödüller kazanacaksınız. Seviyeler ilerledikçe kazandığınız elmasları, bombaları, kafesleri ve anahtarları kullanacağınız bir çok görev sizleri bekliyor olacak.

Mobil cihazınıza yüklediğiniz Pet Rescue Saga’yı Facebook sürümüyle kusursuz bir şekilde senkronize edebilir ve başarılarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oynayan kişiler tarafından oldukça beğenilen, bir kez başladığında bırakılamayan, bağımlılık yaratıcı bu oyunu denemenizi tavsiye ediyorum.