Photo and Video Downloader for Instagram

Photo and Video Downloader for Instagram

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 921
  • DOSYA BOYUTU 3.12 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Sakysoft s.r.l

Photo and Video Downloader for Instagram ile Instagram üzerinden video veya resim indirebilirsiniz

Photo and Video Downloader for Instagram kullanıcılara Instagram resim indirme ve Instagram video indirme konularında yardımcı olan ücretsiz bir dosya indirme programıdır.

Instagram üzerinde gezinti yaparken birçok farklı videoya ve fotoğrafa rastlıyoruz. Bu fotoğraf ve videoları internet bağlantımız olmadığı zamanlarda görüntülememiz mümkün olmamakta; çünkü Instagram yapısından ötürü Instagram üzerindeki videoları ve resimleri bilgisayarımıza kaydedemiyoruz.

İşte Photo and Video Downloader for Instagram sunduğu Instagram fotoğraf indirme ve video indirme çözümüyle bize Instagram üzerindeki görsel dosyaları bilgisayarımıza kaydetmemize ve internetimiz olmadığı zamanlarda da bu dosyaları görüntüleyebilemize imkan tanıyor. Ayrıca Instagram üzerinden video oynatamayan veya internet erişimi olmayan mobil cihazlara da bu program aracılığıyla favori Instagram videolarını ve fotoğraflarını yükleyebiliyoruz.

Photo and Video Downloader for Instagram kullanarak kendi yüklediğimiz video veya resimleri de bilgisayarımıza indirebiliyoruz. Eğer farklı bilgisayarlar kullanıyorsak ve yüklediğimiz Instagram fotoğraflarını ve videolarını kullandığımız diğer bilgisayarlarda kullanmak veya işlemek istiyorsak Photo and Video Downloader for Instagram kullanabiliriz.