Photo Batch Converter

Photo Batch Converter

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 539
  • DOSYA BOYUTU 1.80 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Zxt2007

Windows için Photo Batch Converter programı, çok sayıda fotoğrafı ayanı anda istediğiniz formata dönüştürmenizi sağlar.

Windows için Photo Batch Converter programı, çok sayıda fotoğrafı ayanı anda istediğiniz formata dönüştürmenizi sağlar.

Fotoğraf dönüştürme işlemi artık vaktinizi almayacak. İstediğiniz sayıda ve istediğiniz formatta fotoğrafı bu araçla hızlı ve kolayca istediğiniz formata dönüştürebileceksiniz. Basit tasarımlı, kullanımı kolay ve yenilikçi bir arayüze sahip olan bu program yığın fotoğrafların dosya formatını istediğiniz formata dönüştürebilir. Photo Batch Converter programı BMP, WBMP, JPEG, PNG, TIF, GIF, PCX, TGA, ICO, PSD, JP2, J2K, DCX, PDF dahil olmak üzere 30’un üzerinde dosya formatını desteklemektedir.

Renk, kalite, parlaklık, kontrast gibi fotoğraf özelliklerini de istediğiniz gibi değiştirme olanağı sunan bu yazılım sayesinde fotoğraflarınız tam istediğiniz hale gelecek. Bunların yanı sıra Photo Batch Converter fotoğraflarınızın boyutunu sizin belirlediğiniz özel bir boyuta göre ayarlayabilir ya da ölçeklendirebilir. Ayrıca fotoğraflarınızı istediğiniz yöne döndürme niteliğine de sahiptir.

Fotoğraflarınıza kendi belirlediğiniz bir filigran eklemek isterseniz Photo Batch Converter bunu da yapabilir. Tüm efektleri ekledikten, filigranınızı belirledikten ve fotoğrafınız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yaptıktan sonra program size bunların bir ön izlemesini gösterir.