Photo Booth Effects

Photo Booth Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,250
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DOUBLE TAP

Android cihazınızdaki resimlere kolayca efekt vermek ve düzenlemek için bu resim editörünü kullanabilirsiniz.

Photo Booth Effects uygulaması Android akıllı telefon ve tabletleriniz için hazırlanmış bir fotoğraf ve resim düzenleme uygulaması. Ücretsiz olarak sunulan uygulama bir yandan fotoğraflarınıza en güzel efekt ve filtreleri verirken bir yandan da kolayca arkadaşlarınızla paylaşmanıza olanak veriyor.

Uygulamanın içerisinde 40'dan fazla farklı efekt bulunuyor ve efekt verdiğiniz fotoğrafları galerinize kaydedebilir, dilerseniz SD kartınıza da aktarabilirsiniz. Facebook, Instagram, Gmail ve diğer fotoğraf paylaşma ağlarını desteklemesi sayesinde ise resim paylaşımlarınız çok daha kolay hale geliyor. Ayrıca resim kırpma, döndürme ve yeniden boyutlandırma özelliklerine ek olarak renk doygunluğu ile kontrast değerlerini de kolayca değiştirebiliyorsunuz.

Arayüzündeki Instagram benzerliği ise uygulamaya kolayca adapte olmanızı sağladığı için yüklediğinizde bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum. Hazırladığınız resimleri aynı zamanda duvar kağıdı olarak telefonunuzun arkaplanına da yerleştirebilirsiniz.