Photo Editor, Effects and Frames

Photo Editor, Effects and Frames

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 482
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amazing Studio

Android cihazınıza yeni bir kamera ve fotoğraf efektlendirme uygulaması arıyorsanız bu uygulamayı denemeyi unutmayın.

Photo Editor, Effects & Frames uygulaması adından da anlayabileceğiniz gibi Android akıllı telefon ve tabletlerde kullanılmak üzere hazırlanmış bir fotoğraf editörü ve efektlendirme uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama kullanım kolaylığı ve bol seçenekleri ile bizim de dikkatimizi çekti.

Sadece bir fotoğraf editörü değil aynı zamanda kameranızdan direkt olarak çekim yapmanıza da imkan tanıyan uygulama, kamera modunda sallantı önleme, dijital zoom, zamanlayıcı, flaş modları, ışık ayarları gibi oldukça gelişmiş ve standart kamera uygulamanızın yanında gelmeyen bazı özelliklere de sahip.

Çektiğiniz fotoğrafları düzenlerken ışık ayarlarından tutun da teninizdeki lekeleri ortadan kaldırmaya kadar pek çok ayarı kolayca yapabiliyorsunuz. Bunun yanında bulanıklaştırma, mozaik efektleri ve profesyonel pek çok programda bulabileceğiniz filtrelere de erişme şansı bu uygulama ile geliyor. Dilediğiniz resim çerçevelerini uyguladıktan sonra onlarca farklı sosyal ağda tüm arkadaşlarınızla fotoğraf ve resimlerinizi de hızlıca paylaşabilmeniz için gereken butonlar eklenmiş.

Fotoğraf kesme, kırpma, döndürme, resimlere yazı yazma gibi onlarca farklı özellik de bu ücretsiz Android kamera uygulaması ile birlikte geliyor.