Photo Effects Pro

Photo Effects Pro

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 923
  • DOSYA BOYUTU 2.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Gravity Labs

Android akıllı cihazınızla çektiğiniz fotoğraflara en güzel efektler ile filtreleri uygulamak için bu ücretsiz uygulamayı da kullanabilirsiniz.

Photo Effects Pro uygulaması Android akıllı cihazınızda fotoğraf ve resimlerinize en güzel efektleri verebilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz bir fotoğraf efektlendirme uygulaması. Uygulamayı kullanırken istediğiniz efekt ve filtrelerin sonuçlarını anında görebiliyorsunuz ve böylece aklınızdaki fikirleri daha hızlı bir şekilde gerçeğe dönüştürme şansı elde ediyorsnuz.

Dilerseniz galeriden seçerek dilerseniz de kamera ile yeni bir fotoğraf çekerek uygulamada bulunan 50'den fazla farklı efektten bir tanesini kullanabilirsiniz. Bu efektler arasında karakalem çalışmalarından tutun da gölgeli resimlere ve suluboya efektlerine kadar pek çok seçenek yer alıyor. Daha sonra resimlerinizi galerinize kaydedebiliyor ve saklayabiliyorsunuz.

Çalışmalarınızı arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken uygulamanın paylaşma seçenekleri arasında bulunan sosyal ağlardan bir veya bir kaç tanesini kullanarak internete yaymak. Efektlerin yanında kırpma özellikleri ile kontrast, renk ayarlamalarını yapabilmek de Photo Effects Pro ile mümkün hale gelmiş.