Photo Effects

Photo Effects

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 254
  • DOSYA BOYUTU 1.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Dexati

Photo Effects, Android cihazlarınız üzerindeki fotoğraflarınıza birbirinden güzel efektler ekleme imkanı veren etkileyici ve ücretsiz bir uygulamadır.

Photo Effects, fotoğraflarınız için özel ve süper efektler oluşturabileceğiniz mükemmel bir Android uygulamasıdır. Efektlendirerek oluşturduğunuz yeni fotoğrafları Twitter, Facebook veya e-posta aracaılığı ile arkadaşlarınız ve tanıdıklarınız ile anında paylaşabilirsiniz.

Negatif, Gri, Neon, Ayna, Işıklandırma, Su Altı, Güneş, Televizyon, Kar, Prenses vb. gibi birçok eğlenceli ve birbirinden güzel efektleri fotoğraflarınıza ekleyerek mükemmel resimler yaratabilirsiniz. 36 Farklı efekt arasından fotoğrafınıza en uygun ve en beğendiğinizi seçip ekleyerek hemen arkadaşlarınızla paylaşabilceğiniz uygulamanın ücretsiz olması gerçekten süper.

Akıllı telefonlar ile en çok kullanılan fotoğraf editörü ve efeklendirme uygulamaları arasında, ilk sıralarda yer alan Photo Effects, pek çok kişinin favori uygulaması durumunda.

Fotoğraf çekip, çektiği resimleri düzenlemeyi ve çeşitli efektler eklemeyi seven kullanıcılar için ideal olan uygulamayı ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.