Pho.to Lab

Pho.to Lab

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,620
  • DOSYA BOYUTU 4 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici VicMan LLC

Bu Android uygulamasını kullanarak hem 500'den fazla efekte hem de fotoğraf kolajlarına ulaşabiliyorsunuz.

Pho.to Lab uygulaması Android akıllı telefon ve tabletler için hazırlanmış ücretsiz bir fotoğraf ve resim editörü uygulaması. Sahip olduğu 500'den fazla farklı efekt, fotoğraf montajı özellikleri, çerçeveler koyabilme, hareketlendirme efektleri ve filtreleri sayesinde fotoğraf düzenleme uygulamaları arasında iyi bir yere sahip.

Sahip olduğu efektlerin oldukça gerçekçi olduğunu ve resimler üzerinde aykırı durmadığını belirtmek gerekli. Aynı zamanda fotoğraflarınıza yüz montajları yapabilmeniz sayesinde dilediğiniz ünlünün yüzü yerine kendi yüzünüzü pek çok fotoğrafa yerleştirerek eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Siyah beyaz filtreleri, yağlıboya filtreleri, neon parlaklık ve onlarcası uygulama içerisinde mevcut.

Son zamanların en çok talep edilen konularından birisi ise fotoğraf kolajları hazırlamak ve uygulama bu kolajları da en kolay şekilde hazırlamanıza imkan tanıyor. Hızlı çalışan ve kolay öğrenilebilen Pho.to Lab uygulaması çalışmalarınızı sosyal ağlar üzerinde hemen paylaşabilmenize de olanak veriyor.