Photo Restorer

Photo Restorer

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,146
  • DOSYA BOYUTU 1.34 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NTechnologies Inc

Kamera ve flaş disklerinizdeki silinen fotoğrafları geri getirmek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.

Kamera gibi cihazlarımızın depolama birimlerindeki fotoğraflarımızın zaman zaman kaybolduğu veya yanlışlıkla silindiği bir gerçek. Özellikle uzun zamandır bu fotoğraflarınıza yedekler almadıysanız yahut tek seferde çok fotoğraf çektiyseniz bunların hepsinin hiç bir neden belli olmadan birden ortadan kaybolması mümkün. Bazen kullanıcı hataları bazen de cihaz ya da depolama birimindeki hatalardan kaynaklanan bu sorunun üstesinden gelmek için hazırlanan Photo Restorer uygulaması ile resimlerinizi geri getirmek mümkün hale geliyor.

Ücretsiz versiyonu resimlerinizi 10'da 1'i boyutuna getirerek kurtaran bu program, foto kameralarınızın multimedya kartı, dijital kartı ya da flaş sürücüleri içerisinde bulunan ve silinen fotoğrafları geri getirmek için ideal araçlardan bir tanesi. Elbette programın resimlerinizi geri getirebildiğini gördükten sonra tam sürümünü de alarak hepsini kurtarabilirsiniz.

Arayüz olarak kolay ve anlaşılır bir şekilde düzenlenmiş olan Photo Restorer uygulamasını kullanırken tek yapmanız gereken sürücü seçimi bölümüne resimlerinizi ve fotoğraflarınızı kurtarmak istediğiniz sürücüyü girmek. Daha sonra start butonuna basmanızla birlikte kurtarma işlemi başlayacak ve sonuçlar karşınıza çıkacaktır.