Photo Slide Show

Photo Slide Show

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 415,355
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici DigitByte Studio

Bilgisayarınızda bulunan resimleriniz için kullanabileceğiniz bir slayt gösteri programı olan Photo Slide Show çeşitli ses ve animasyonlarla şık slayt gösterileri hazırlamanızı sağlar.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Resim Editörleri kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Photo Slide Show bilgisayarınızda bulunan resimlerin tamamını tarayarak, görüntülemenizi aynı zamanda bu resimlerle çok şık slayt gösterileri hazırlamanıza yardımcı olur. Oluşturacağınız slayt gösterilerinize müzik ve animasyon eklemenize de izin veren Photo Slide Show ile slayt gösterilerinizi yüksek çözünürlüğe sahip filmler halinde kayıt edebilirsiniz.

BMP, JPEG, GIF, TGA gibi resim ve MP3, WAV, WMA, MPA, MP2, AU, AIF, AIFF, SND gibi ses dosyası formatlarını destekleyen Photo Slide Show bunun yanında Türkçe dil desteğinede sahiptir. Özellikle kaliteli slayt gösterileri oluşturmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için Photo Slide Show yardımcı bir programdır.

Programın geniş resim dosyası formatını desteklemesi ve Türkçe bir kullanım sunması ona benzerleri karşısında büyük bir avantaj kazandırmakta. Düğün, nişan, önemli gün ve toplantılar gibi etkinliklerde çektiğiniz fotoğrafları bir araya getirerek bir slayt gösterisi altında birleştirmek için Photo Slide Show yazılımından faydalanabilirsiniz. Program oldukça sade bir arayüze sahip. Slayt gösterisi hazırlama işini ve fotoğraf arasındaki geçişleri belirleme işini zahmetsizce halledebilmektesiniz.