picq

picq

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 564
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Qooala

Android akıllı telefon ve tabletleriniz için fotoğraf kolajı yapma uygulaması arıyorsanız bu ücretsiz uygulamayı deneyebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletlerinizde fotoğraflarınızı birleştirerek çok daha güzel bir görünüm elde etmek yahut arkadaşlarınızla paylaşılabilir hale getirmek için picq uygulamasını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak kullanıma sunulan uygulama, fotoğraflarınızı bir araya kolaj misali getirirken bunların paylaşılmasını da sağlıyor ve Facebook, Twitter yahut diğer sosyal medya ağlarının paylaşım butonlarını içerisinde bulunduruyor.

Toplamda 9 fotoğraflık kolajlar yaratmanızı sağlayan uygulama istediğiniz galerinizdeki fotoğrafları alarak slayt gösterileri de düzenleyebiliyor. Bunun yanında içerisindeki stickerlar ve fotoğrafların renk dengelerini değiştirebilme özelliği sayesinde ufak da olsa daha güzel fotoğraf düzenleme araçlarına kavuşabiliyorsunuz. Fotoğraf döndürme, çerçeve ekleme, arkaplan koyma gibi dekorasyon öğeleri de tabii ki uygulamada unutulmamış.

Çeşitli çözünürlüklerde kaydetmenize olanak veren uygulama tüm işlemler tamamlandıktan sonra fotoğrafınızı galeriye aktarıyor.