Plunder Pirates

Plunder Pirates

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 156
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Stars Ltd.

Plunder Pirates mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz korsan temalı bir strateji oyunudur

Plunder Pirates eğer Clash of Clans tarzı mobil oyunları seviyorsanız oldukça hoşunuza gidebilecek bir korsan oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan Plunder Pirates'ta maceramıza sıfırdan başlıyoruz ve kendi korsan tayfamızı oluşturarak denizlere açılıyoruz. İlk işimiz ise yerleşebileceğimiz ve yağmaladığımız ganimetleri saklayabileceğimiz bir ada keşfetmek. Bu adayı bulduktan sonra yavaş yavaş tayfamızın yaşayabileceği yerleri inşa ediyoruz ve yeni korsanları tayfamıza katarak filomuzu genişletiyoruz. Hazinelerimizi korumamız için de adamızı surlar ve toplarla çevrelememiz ve savunma sistemlerimizi güçlendirmemiz gerekiyor; çünkü diğer korsan kaptanları kolay ganimet arayışında oldukları için adamıza saldırabiliyor.

Plunder Pirates çok oyunculu olarak oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Online altyapıya sahip olan oyunda her oyuncu kendi adasını inşa edebilmekte ve sonrasında denizlere açılarak diğer oyuncuların adalarına saldırabilmekte. Oyunda kaynak yağmaladıkça yeni birimler üretebiliyor, tayfanızı ve filonuzu geliştirebiliyorsunuz. Dilerseniz arkadaşlarınızla loncalarınızı kurabilir ve birlikte denizleri fethedebilirsiniz.

Plunder Pirates oldukça kaliteli grafiklerle donatılmış bir oyun. Eğer korsan temalı bir Clash of Clans oynamak isterseniz Plunder Pirates'ı deneyebilirsiniz.