Pop Plants

Pop Plants

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 180
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Phill-IT

Android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen Pop Plants mobil oyunu, üçlü eşleştirme oyununu özgün bir hikayeyle sunan güzel bir bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabilen Pop Plants mobil oyunu, geleneksel bir oynanış mekaniğine sahip olsa da sıra dışı bir hikayeye sahip olan hoş bir bulmaca oyunudur.

Pop Plants mobil oyunu klasik üçlü eşleştirme oynanışı üzerine kurulmuş bir bulmaca oyunudur. Sıradan bir oynanışı olsa da Pop Plants oyununu farklı yapan özellik üzerine kurulduğu senaryo. Oyunun hikayesine göre en güçlü tanrı olan Nero’nun iki kızı vardı: Yaratıcı Tanrıça Asha ve Yıkıcı Tanrıça Tania. İki kardeş birbiriyle ihtilafa düştü. Asha iyi tarafta yani meleklerden yana iken, Tania şeytanla işbirliği yaptı. İki kardeşim bu anlaşmazlığı dünyadaki tüm güzellikleri kuruttu. Ancak bir gün Asha beraberindeki perilere güzellikler saçacak tohumlar verdi. Ateş Perisi Camilia, Su Perisi Evan, Hava Perisi Isis, Toprak Perisi Connie ve Işık Perisi Bessie bu tohumları dünyaya dağıtarak güzellikleri yeniden canlandırmaya çalışıyor.

Bizim oyundaki görevimiz ise bulmacaları çözerek bu beş perinin tohumları dağıtmasını sağlamak. Yani bizim hikayeye tesirimiz yalnızca bulmacaları çözmekle gerçekleşecek. Boş zamanlarınızı eğlenceye dönüştürecek Pop Plants mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.