Process-Timer

Process-Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,976
  • DOSYA BOYUTU 0.19 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Air-Elec

Process-Timer programını kullanarak hiç zorlanmadan dilediğiniz uygulamaların otomatik olarak açılmalarını ve kapanmalarını sağlayabilirsiniz.

Process-Timer programı, bilgisayarınızın otomatik olarak dilediğiniz işlemleri başlatabilmesini ya da sonlandırabilmesini sağlayabileceğiniz ücretsiz programlar arasında yer alıyor ve böylece otomasyon işlemlerini daha kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. İlk bakışta işlevleri size karmaşık gibi gelebilir fakat çok kolay kullanılır bir şekilde hazırlanmış basit arayüzü sayesinde kullanmak sadece bir kaç dakikanızı alacaktır.

Programı kullanırken tek yapmanız gereken belli bir saatte başlamasını istediğiniz herhangi bir uygulamanın exe dosyasını seçmek ve daha sonra başlatılacağı saat ve tarihi girmek. Böylece istediğiniz program belirlediğiniz tarihte kendiliğinden açılacaktır. Tabii ki bu süreç içerisinde bilgisayarınızın ve Process-Timer uygulamasının açık halde olması gerekiyor.

Aynı işlemleri otomatikman kapanmasını istediğiniz programlar için de yapabilir, böylece sorunsuzca siz PC başında değilken istemediğiniz uygulamaların açık kalmasını engelleyebilirsiniz. Tabii ki programın bilgisayarınızı kapatma özelliği de mevcut ve yine zamanlı şekilde kullanılabiliyor.

Karmaşık otomasyon programlarına ihtiyaç duymayanların kullanmaktan keyif alacakları bu küçük program sayesinde paralı ya da çok özellikli programlara gerek kalmıyor diyebilirim.