Protecting an Image Maker

Protecting an Image Maker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,807
  • DOSYA BOYUTU 7.41 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Viscom Software

Resim ve fotoğraflarınıza watermark yani logo damgalarını eklemek için bu ücretsiz programı indirebilir ve kullanabilirsiniz.

Protecting an Image Maker sahip olduğunuz resim, fotoğraf ve ekran görüntülerine watermark yani kendi logonuzdan oluşan damgalar basabilmeniz için hazırlanmış ücretsiz ve kolay kullanılır bir program. Watermark'lar resimlerinizin başkaları tarafından çalınmasını ve kullanılmasını engelledikleri için özellikle görsel sanatlarla uğraşanların kesinlikle eklemesi gerekenler arasında yer alıyor.

Ancak karmaşık resim ve fotoğraf editörleri ile uğraşmadan hızlı bir şekilde watermark eklemek isteyenlerin bazen bu amaca yönelik program bulmaları zor olabiliyor. Protecting an Image Maker'ı kullanırken damganızı basmak için font tipini, boyutunu ve yazıyı kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Böylece istediğiniz gibi özelleştirilmiş bir resim dosyasına sahip olabiliyorsunuz.

Watermark'ın yanında işlem uyguladığınız fotoğrafınız için bir paylaşma bağlantısı da sunan program böylece arkadaşlarınızla e-posta, sosyal ağlar ve sohbet yazılımları üzerinden resminizi paylaşmanıza izin veriyor. Eğer bu basit ancak hızlı kullanılır özellikleri arıyorsanız Protecting an Image Maker'ı indirmeden geçmemenizi öneriyorum.