Proxifier

Proxifier

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 87,180
  • DOSYA BOYUTU 0.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Initex Software

Proxifier, erişime engellenmiş siteler dahil tüm sitelere erişim için kullanabileceğiniz ve sayesinde internet üzerinde güvenle dolaşıp, kimsenin adresinizi ve izinizi takip etmesine izin vermeden dilediğiniz gibi gezintiler gerçekleştirebile

Proxifier proxy sunucuları üzerinden çalışma desteği bulunmayan ağ uygulamalarının HTTPS veya SOCKS proxy veya proxy sunucu zincirleri üzerinden çalışmasını sağlayan profesyonel bir güvenlik ve ağ çözümüdür.

Kullanıldıkları bilgisayar ve sistemlerde LAN ve güvenlik duvarlarının arkasında, proxy sunucuları üzerinden çalışma desteği sunmayan birçok ağ uygulamasını ve yazılımı Proxifier sayesinde rahatlıkla kullanabilir ve özel bilgileirinizi, kimliğinizi gizleyerek güvenli bir şekilde internet kullanımı gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca ülkeye göre veya yazılımların ve internet sitelerinin bölgesel kısıtlamalarına göre yönlendirmeli olarak eriştiğiniz web sitelerine ve program sunucularında hiçbir yönlendirme olmadan doğrudan proxy sunucusu üzerinden bağlantı gerçekleştirebilirsiniz. YouTube vb. diğer ülkemizde yasaklanmış sitelerede erişim için kullanabileceğiniz bu araç size internet kullanımında özgürlük sağlamak için geliştirilmiş profesyonel bir yazılım.

Proxifier ile istediğiniz internet istemcisi programı açarak (tarayıcılar, FTP yazılımları, IRC, ICQ, Messenger gibi chat programları, video/müzik izleme araçları, oyunlar) proxy kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ağ bağlantılarınızı ve internet bağlantılarınızı proxy sunucuları üzerinden güvenli ve gizli bir şekilde yapabilirsiniz.

Kısacası programın bilgisayar ve internet kullanıcıları arasındaki yaygın olarak bilinen ve en önemli özelliği erişime yasaklı sitelere giriş imkanı sağlayabilmesidir.

Proxifier alternatifi olarak kullanabileceğiniz ücretsiz yasaklı sitelere giriş programı Hotspot Shield'i de bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz.