Hotspot Shield 7.8.1 (windows)

Hotspot Shield

Hotspot Shield
ÜCRETSİZ
17  
3  
0  
3  
6  
kullanıcı
Can Çevrim
Can Çevrim -
YORUM YAZ

Hotspot Shield, internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak dolaşabileceğiniz ve yasaklı sitelere ekstra bir yazılıma ihtiyaç duymadan giriş yapabileceğiniz güçlü bir proxy programıdır.

Not: Hostspot shield engellendi ve artık çalışmıyor. Hemen aşağıda yer alan ve çalışan VPN incelemelerine göz atabilirsiniz.

Windscribe

Hem telefonda hem de bilgisayarda sorunsuz şekilde çalışan ve toplamda en fazla ücretsiz veri trafiğini sunan VPN programlarından bir tanesi. Türkiye'deki kullanıcılar en yakın Avrupa sunucusunu seçebilir ve engelli sitelere giriş yapabilirler. Eğer ki aylık bazda 10GB'ı bitirseniz, premium paketler için ödeme yapmanız gerekecek.

Türkiye'de çalışan VPN programları listesi

Eğer ki engelli sitelere erişim noktasında işinize yarayacak ve sürekli güncellenen VPN programlarını öğrenmek istiyorsanız, yukarıdaki liste linkine göz atabilirsiniz. Bunu daha fazla performance ve sunucu tercih etmek isteyen arkadaşlar tercih edebilirler. İşin güzel tarafı ise bu firmaların ana siteleri engellense bile, aracı siteler üzerinden erişim devam ediyor."

VPN tabanlı bir yazılım olan Hotspot Shield, ülkemizde internet kullanıcılarının genellikle VPN programı ve yasaklı ve engelli sitelere giriş programı olarak adlandırdıkları yazılımların başında gelmektedir. Hem internet hem de yerel ağlar üzerinde kullanıcıları karşılaşabilecekleri her tür çevrimiçi tehdide karşı koruyan Hotspot Shield, kişisel gizliliği güvence altına almak için IP adresinizi gizler ve internet üzerinde anonim olarak dolaşmanıza olanak sağlar.

Kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web servislerine, üçüncü parti yazılımlara ve servis sağlayacılara karşı sizi koruyacak olan program, aynı zamanda engelli sitelere girme ve yasaklı sitelere girme konusunda da sizlere yardımcı olacak ve bu sayede internet üzerinde özgürce gezinmenin keyfini çıkarabileceksiniz.

DNS değiştirme işlemi hakkında bilgisi olmayan veya DNS değiştirmekle uğraşmak istemeyen kullanıcılar için de oldukça etkili bir çözüm sunan Hotspot Shield, sahip olduğu basit ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Piyasada yer alan benzeri programlara göre çok daha kullanışlı ve basit olan yazılım ile tek bir tıklama ile internette güvenli ve özgürce dolaşmaya başlayabilirsiniz.

Ayarlar menüsü altında yer alan güvenlik seçenekleri sayesinde farklı güvenlik seviyelerinden istediğinizi seçmenize olanak sağlayan VPN programı, eviniz dışında herhangi bir kablosuz ağa bağlıyken bile size oldukça güçlü ve etkili bir koruma sağlamaktadır.

Sonuç olarak piyasada yer alan en gelişmiş ve etkili VPN programlarından bir tanesi olan Hotspot Shield, mutlaka bilgisayarlarınız üzerinde yer alması gereken programlardan bir tanesi olarak dikkat çekmektedir.

ARTILAR

Bağlanılan yerleşim konumunu gizleme

Güvenli erişim

Özgürce internet kullanımı

EKSİLER

Ziyaret edilen sitelerin üst kısmında reklam rahatsız edici olabilir

YORUMLAR