Proxy Auto Checker

Proxy Auto Checker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,202
  • DOSYA BOYUTU 2.83 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Simple Kind

Proxy Auto Checker, proxy sunucuları hakkında farklı detaylara ulaşabileceğiniz ve durumlarını kontrol edebileceğiniz ücretsiz bir proxy yazılımıdır.

Proxy Auto Checker, bilgisayar kullanıcılarının proxy bağlantılarının durumlarını kontrol edebilmeleri için geliştirilmiş olan ücretsiz ve basit bir proxy takip ve kontrol programıdır.

Oldukça sade ve temiz bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken test etmek istediğiniz proxy sunucularına ait adresleri; dosya, bağlantı veya metin belgesi yardımıyla program içerisine entegre etmek ve ardından kontrol işlemine başlamaktır.

Proxy sunucularına ait son güncellenme tarihi, host, port, ping, anonimlik ve vekil sunucu ülkesi gibi bilgileri de yine Proxy Auto Checker ile görüntüleyebilirsiniz.

Kontrol etmiş olduğunuz proxy sunucularına ait bilgileri ve listeyi kolayca yine dışarı aktarmanıza olanak sağlayan program yardımıyla, daha sonra yapmış olduğunuz kontrol işlemlerini tekrar gözden geçirebilirsiniz.

Sonuç olarak kullanmakta olduğu proxy sunucularının verimli bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol etmek isteyen kullanıcılar için mükemmel bir çözüm sunan Proxy Auto Checker, proxy kontrolü ve takibi konusunda mutlaka denenmesi gereken programlardan bir tanesidir.