Puran File Recovery

Puran File Recovery

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 529
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Puran File Recovery ücretsiz bir silinen dosyaları kurtarma çözümüdür

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Dosya Kurtarma kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Puran File Recovery kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programı.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir silinen dosya kurtarma çözümü olan Puran File Recovery içerisinde herhangi bir kısıtlama barındırmıyor ve programın tüm özelliklerinden ticari olmayan amaçlarla sınırsızca yararlanmanızı mümkün kılıyor. Puran File Recovery temel olarak bilgisayarınızdaki depolama birimlerini tarayarak kaybolan ve silinmiş dosyaları tespit edebiliyor ve sonrasında bu dosyaları listeleyerek kurtarmanızı sağlıyor.

Puran File Recovery'nin silinen dosyaları tarama sürecinin oldukça hızlı olduğunu söyleyebilirim. Program -sabit diskinizin boyutuna bağlı olmakla birlikte- kısa bir süre içerisinde silinmiş dosyaları tespit edebiliyor. Bunun yanında detaylı tarama yapmak için deep scan özelliğini de kullanabiliyorsunuz.

Puran File Recovery ile tespit edilen silinmiş dosyalar arasında arama yapmanıza ve dosyaları türüne göre listelemenize imkan veriliyor. Programın tek eksi yönü fotoğraf, video veya müzik dosyaları gibi dosyalar için önizlemeler sunamaması.

ARTILAR

Hızlı tarama

Tamamen ücretsiz

EKSİLER

Resim, müzik ve videolar için önizlemeler sunulmaması