Puran Shutdown Timer

Puran Shutdown Timer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 266
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Puran Software

Puran Shutdown Timer, farklı görevler için farklı program veya uygulamalara zamanlar atayabileceğiniz kullanışlı bir yardımcı programdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Alarmlar ve Saatler kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

Puran Shutdown Timer, farklı görevler ve farklı uygulamalar için bilgisayarınızı veya çalışmakta olan uygulamaları kapatabileceğiniz gelişmiş bir zamanlama programıdır. Oldukça esnek olan program yardımıyla farklı görevler veya durumlar için kapatma, bekletme veya yeniden başlatma gibi bilgisayar aktiviteleri zamanlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızı kapatmak, yeniden başlatmak veya bekleme moduna almak için zamanlama işlemleri yapabileceğiniz Puran Shutdown Timer aynı zamanda oldukça kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Ayrıca günün belirli bir saatinde çalıştırılacak şekilde bir dosya veya program ayarlayabileceğiniz gibi istediğiniz saatte açılacak şekilde bir web sayfası bile ayarlama şansına sahipsiniz.

Tüm bunların dışında fare veya klavye aktiviteleri olmadığı zamanlarda, işlemci belirli bir kullanım seviyesinin altına düştüğünde, belirli bir süre sonunda da bilgisayarınızın kapanmasını sağlayabilirsiniz.

Daha öncede söylediğim gibi zamanlama konusunda oldukça esnek bir program olan Puran Shutdown Timer, kullanıcılara oldukça fazla seçeneği bir arada sunuyor.

Otomatik olarak bilgisayarınızı kapatabileceğiniz bir program arıyorsanız veya farklı görevler atamak için bir zamanlayıcıya ihtiyaç duyuyorsanız Puran Shutdown Timer'ı mutlaka denemenizi öneririm.