Pushups 0 to 100

Pushups 0 to 100

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • DOSYA BOYUTU 40.10 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Clear Sky Apps LTD

Pushups 0 to 100, vücudunuzu şekillendirmek için iPhone ve iPad'leriniz üzerinde kullanabileceğiniz güzel ve yararlı bir egzersiz uygulamasıdır.

Pushups 0 to 100, iOS kullanıcıları için özel olarak hazırlanan bir egzersiz uygulamasıdır. Birçok insan düzenli spor yapabilmek için gerekli zaman bulamakla birlikte, iş sonrasında spor salonlarına gitmek oldukça zor geliyor. Bu nedenle uygulama gün geçtikçe daha da popüler hale gelmektedir. Çünkü evinizde rahat ve istediğiniz zaman egzersiz yapmanızı sağlıyor.

Sağlıklı bir yaşam için spor yapılması gerekirken, uygulama vücudunuzu kolayca şekillendirmenizi sağlıyor. Kullanımı kolay bir arayüze sahip olan Pushups 0 to 100, spor uzmanları ve eğitmenleri tarafından hazırlanmıştır. Fakat uygulamayı kullanmadan önce yaşayabileceğiniz herhangi bir sakatlığa önlem almak amacıyla bir spor eğitmeni ile konuşmanızı tavsiye ederim.

Spor hocanız gibi davranın uygulama, günlük kaçtane şınav çekmeniz gerektiğini size söylüyor. Ayrıca genel performansınızı arttırmak için sizi motive ediyor. Uygulamayı kullanarak ne kadar çok egzersiz yaparsanız o kadar çok madalya kazanıyorsunuz. Uygulama ile birlikte belirli bir süre spor yaptıktan sonra önceki görünümünüz ile yeni görünümünüz arasındaki farkı sizde farkedebilirsiniz.

Uygulama açıkken spor yaparken aynı zamanda arkaplandan en sevdiğiniz müzikleri çalmanıza imkan sağlıyor. Spor yaparken sizi oldukça etkileyebilecek olan müzikler ile birlikte sporunuzu sıkılmadan çok daha rahat bir şekilde taamlayabilirsiniz. Haftada 3 gün, 20'şer dakikalık egzersizler ile birlikte yaklaşık 2.5 ay içerisinde yaşayacağınız değişimi sizde görebilirsiniz.

Ücretli olan uygulamayı 1.99 Dolar karşılığında satın alarak kullanabilirsiniz. Paranızın karşılığını kesinlikle veren Pushups-0-to-100'ü hemen satın alarak kullanmanızı tavsiye ederim.