Puzzle Craft 2

Puzzle Craft 2

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 77
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Chillingo

Puzzle Craft 2 eşleştirme oyunu dinamiklerini şehir kurma oyunu atmosferiyle başarıyla kombine ediyor.

Puzzle Craft 2, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri kaliteli ve ücretsiz bir bulmaca oyunu arayanlar için özel olarak tasarlanmışa benziyor.

Ücretsiz olarak sunulmasına rağmen kaliteli grafiklere ve sürükleyici bir hikayeye sahip olan Puzzle Craft, uzun soluklu bir oyun deneyimi sunuyor.

Oyundaki temel amacımız ekranda rastgele dizilmiş olan objeleri eşleştirmek. Fakat bu konsepte sahip olan rakiplerinden sıyrılabilmek için Puzzle Craft'ta ilginç bir hikaye akışına yer verilmiş.

Konuya göre oyunda küçük bir kasabayı geliştirerek büyük bir şehre dönüştürmeye çalışıyoruz. Bunu başarabilmek için insanların ihtiyaç duydukları materyalleri ve yiyecek maddelerini sağlamamız gerekiyor. Bunları elde edebilmek için eşleştirme görevlerini tamamlamalıyız. Elde ettiğimiz maddeleri kullanarak farklı ihtiyaçlara yönelik araçlar inşa edebiliyoruz. Hatta köylüleri belirli görevlere yerleştirip istihdam dahi sağlamamız mümkün.

Eğlenceli bir oyun olarak akıllarımızda yer eden Puzzle Craft, eşleştirme oyunlarından hoşlananları uzun süre ekranda tutacaktır.