Quick Recovery for Windows

Quick Recovery for Windows

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 5,932
  • DOSYA BOYUTU 3.51 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Unistal Systems

Quick Recovery for Windows ile silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

Quick Recovery for Windows bilgisayarınızda farklı nedenlerden ötürü silinen dosyaları geri getirme amacıyla kullanabileceğiniz bir dosya kurtarma programıdır.

Quick Recovery for Windows silinen dosyaları kurtarma işlemini size rehberlik eden sihirbaz tabanlı bir arayüz sayesinde gerçekleştirmektedir. Böylece birkaç tıklama sonucu kayıp dosyalarınıza kavuşabilirsiniz. Quick Recovery for Windows farklı tarama seçenekleri sunmaktadır. Bu seçeneklerle dilerseniz programın hızlı tarama yapmasını sağlayabilir, dilerseniz detaylı ve derin bir tarama yürütebilirsiniz.

Quick Recovery for Windows NTFS ve FAT dosya sistemlerini destekler. Böylece hem yeni işletim sistemleri hem de yeni işletim sistemleri ile uyumlu hale gelmektedir.

Program donanım arızası sonucu dosya kayıplarının yaşandığı hasarlı disklerden dosya kurtarma işlemini de yürüterek detaylı bir dosya kurtarma aracına dönüşmektedir. Bunun yanında Quick Recovery for Windows'un çalışma alanı sadece sabit diskler ile sınırlı değildir. Harici diskler ile çalışabilen program USB bellekte silinen dosyaları geri getirme ve hafıza kartından dosya kurtarma konularında da yardımcı olmaktadır.