QuizTix: International Cricket

QuizTix: International Cricket

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 10
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici QuizTix

QuizTix: International Cricket, oldukça eğlenceli sorulara sahip olan bir bilgi yarışması uygulaması.

QuizTix: International Cricket, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğin bir bilgi yarışması uygulaması. Bu uygulama sayesinde eğlenirken öğrenecek ve daha kültürlü bir hale bürüneceksiniz.

Birçok kategoride onlarca farklı soruya sahip olan QuizTix: International Cricket, diğer bilgi yarışmalarından farklı bir şekilde düzenlemiş. Oyunu kazanmak için salonda bulunan koltuklardan en az 20 tanesi olmak üzere tüm sandalyeleri doldurmanız gerekiyor. Bulunduğunuz seviyeye ve soruların zorluğuna bağlı olarak bu sandalyeler artış gösterecek. Bu arada herhangi bir sandalyeyi doldurabilmenizin tek yolu sorulara doğru cevap vermek. Eğer soruların cevabını bilmiyorsanız sandalyeniz boş kalacak ve puanınız da düşecek.

QuizTix: International Cricket uygulaması çeşitli joker haklarıyla da yarışmacının işini kolaylaştırıyor. Mesela şıklar arasından joker sayesinde eleme yapabilir ve dilerseniz de diğer haklarınızı kullanabilirsiniz. Bu arada joker haklarınızın sınırlı olduğunu hatırlatmadan devam etmeyelim. Günlük bonusları toplayın ve başarı kilidini açmaya çalışın. İşte QuizTix: International Cricket isimli bilgi yarışmasının tek amacı bu. İyi eğlenceler!