Raidlabs File Uneraser

Raidlabs File Uneraser

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 2,510
  • DOSYA BOYUTU 7.86 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Raidlabs Inc.

Raidlabs File Uneraser ile yanlışlıkla silinen dosyalarınızı geri getirebilirsiniz

Raidlabs File Uneraser kullanıcılara silinen dosyaları geri getirme konusunda yardımcı olan bir dosya kurtarma programıdır.

Bilgisayarımızda depoladığımız dosyaları kimi zaman yanlışlıkla geri gönüşüm kutusundan silebiliyoruz. Eğer Shift+Delete tuşlarını kullanarak dosya siliyorsak bu işlemin geri dönüşü olmayabiliyor ve dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderilmeden silinebiliyor. Bu şekilde hassas bilgilerimizi kaybedebiliyoruz. Taşınabilir harici disklerimiz, USB flash belleklerimiz, hafıza kartlarımız gibi depolama birimleri söz konusu olduğunda ise durum çok daha ciddi boyutlara ulaşabiliyor. Bu tür taşınabilir depolama birimlerinden silinen dosyalar geri dönüşüm kutusuna gönderilmeden silinmekte, ayrıca taşınabilir olmalarından dolayı veri kayıpları daha sık yaşanabilmekte.

İşte bu tip durumlarda kaybolan dosyalarımızı kurtarmak için Raidlabs File Uneraser bize yardımcı oluyor. Program hem sabit disklerinizi hem de taşınabilir depolama birimlerinizi tarayarak silinmiş dosyaları tespit edebilmekte. Raidlabs File Uneraser tespit ettiği dosyaları size listelerken size küçük önizlemeler de sunabiliyor. Bu sayede kurtarmak istediğiniz resim, video ve ses dosyalarını daha kolay belirleyebiliyor ve zamandan kazanbiliyorsunuz.

Raidlabs File Uneraser ile FAT, FAT32, NTFS ve NTFS5 formatındaki depolama birimlerinden dosya kurtarabilmeniz mümkün.