Rain On Glass Live Wallpaper

Rain On Glass Live Wallpaper

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Live Wallpapers and Backgrounds

Rain On Glass Live Wallpaper, Android cihazlarınızın ekranlarına cam arkasından yağmurlu bir günün görüntüsünü getirerek sizi sakinleştirip rahatlatabilecek güzel bir uygulamadır.

Rain On Glass Live Wallpaper, canlı duvar kağıdı uygulaması olarak kullanılabilecek ve içerisinde özel olarak hazırlanmış yağmurlu günlerde çekilmiş buğulu resimler bulunan müthiş bir uygulamadır.

Gün içerisinde canımız sıkılabilir ve yoğun stres altına girebiliriz. Yanımızdan kolay kolay ayırmadığımız telefonun ekranı bu canlı duvar kağıdı uygulaması ile ayarlayarak baktığımız zaman rahatlayabilmemiz mümkün. Ekranda hareket eden yağmur damlacıkları ve müthiç manzara sayesinde bir an için herşeyi unutup kafanızı dinleyebilirsiniz.

Bir çok Android cihaz üzerinde test edilerek herhangi bir problem ile karşılaşılmayan uygulamayı kullanabilmek için, ücretsiz olarak indirdikten sonra sırasıyla; Home > Menu > Wallpapers > Live Wallpapers adımlarını izleyerek duvar kağıdı için gerekli ayarları yapabilirsiniz.

Hem telefonunuzun ekranına güzel bir görünüm kazandırmak hemde gün içindeki yoğunluğumuzda yada canımız sıkıldığında rahatlamak için kullanabileceğiniz bu uygulamayı denemenizi tavsiye ederim.