Rainly

Rainly

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 7
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Paul Gibbs

Rainly uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan en son hava durumunu kolayca öğrenebiliyorsunuz.

Rainly uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının mobil cihazlarında tercih edebilecekleri hava durumu ve hava sıcaklığı uygulamaları arasında yer alıyor. Oldukça sade ve anlaşılır bir yapıya sahip olması sayesinde sadece hava durumunu öğrenmek için karmaşık menüler ya da seçenekler arasında dolaşma zorunluluğundan da kullanıcıları kurtarıyor.

Uygulamanın hava sıcaklığı bilgilendirme ekranının çok sade ve renklendirilmiş olması sayesinde havanın genel durumunu sadece ekranın rengine bakarak bile öğrenebiliyorsunuz. Zira soğuık günler için mavi, ortalama günler için yeşil, sıcak günler içinse kırmızı rengin tercih edilmiş olması çoğu zaman size dışarısının nasıl olduğu hakkında bir fikir verecektir.

Uygulama sadece şu anki değil, aynı zamanda gelecekteki hava durumu bilgilerini de anlık olarak sunabiliyor ve isterseniz hızlı ileri sarma özelliğinden faydalanarak saatler süresince ne gibi bir havanın sizle birlikte olacağını animasyon olarak inceleyebiliyorsunuz. Toplamda 7 günlük bir tahmin sunabilen Rainly, genel olarak günlük hayattaki tüm hava durumu bilgisi ihtiyaçlarını karşılamakta yeterli olacaktır.

Otomatik konum belirleme özelliğini de içerisinde barındıran Rainly, böylece siz konum değiştirdikçe otomatik olarak o konuma uygun hava durumunu karşınıza çıkaracaktır. Ancak uygulamanın doğru hava durumu bilgilerini bulabilmek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyaç duyduğunu unutmamalısınız.

Yeni bir hava durumu ve tahmini uygulaması arayanlar göz atmadan geçmesinler derim.