Razer Comms - Gaming Messenger

Razer Comms - Gaming Messenger

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 278
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Razer

Razer Comms ile oyun oynarken arkadaşlarınızla yazışabilir ve sesli görüşebilirsiniz

Razer Comms ürettiği üst düzey oyuncu ekipmanları ile tanınan Razer tarafından oyuncular düşünülerek geliştirilmiş bir Android anlık mesajlaşma ve sesli görüşme uygulamasıdır.

Ücretsiz bir uygulama olan Razer Comms VoIP teknolojisini kullanarak kullanıcılara Android cihazlarının internet bağlantısı aracılığıyla sesli görüşme yapma imkanı sunuyor. Razer Comms'un sunduğu sesli görüşme kalitesi oldukça yüksektir ve benzer sesli görüşme yazılımlarının üzerinde bir tecrübe yaratmaktadır. Uygulama ile birebir görüşmeler yapabilmenin yanında grup görüşmeleri de yapabiliyorsunuz.

Razer Comms'un en kuvvetli özelliği bilgisayarınız ve Android cihazınızı iletişim açısından birbirine bağlamasıdır ve oyun oynarken yazışmak için masaüstünüze dönme gereğini ortadan kaldırmasıdır. Razer Comms'un Windows versiyonu bilgisayarınızda yüklü olduğu zaman Android uygulamanız kendisini Windows versiyonu ile senkronlamaktadır ve aldığınız mesajları ve çağrıları bilgisayarınıza yönlendirmektedir. Bundan sonra ise ekranınızda oyun açıkken arkadaşlarınızdan gelen Razer Comms bildirilerini, mesajları ve çağrıları oyun üzerinde yaratılan yeni bir katman üzerinde görüntüleyebiliyorsunuz. Dilerseniz bu mesaj, bildiri ve çağrılara hazır cevap kalıpları yaratarak cevap verebiliyor ve oyununuza devam edebiliyorsunuz. SMS iletme özelliğine sahip Razer Comms sayesinde oyununuzdan çıkmanız veya pencere olarak küçültmeniz engelleniyor.

Programın Windows versiyonunu indirmek için: