Registry Turbo

Registry Turbo

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 8,257
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Bilgisayarınızın performansını arttırırken bir yandan da detaylı bir şekilde bakımını yapmak isterseniz bu programı kullanabilirsiniz.

NOT: Registry Turbo yazılımı yayından kaldırılmıştır, bu nedenle yazılımı indirebilmek artık mümkün değildir.

Registry Turbo programı bilgisayarınızın bakımını hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirmek için kullanabileceğiniz bir PC performans arttırma programı. Bilgisayarınızı taradıktan sonra program aracılığı ile kullanabileceğiniz özellikler temel olarak disk temizleme, gizlilik yöneticisi, hafıza optimizasyonu, başlangıç programları yöneticisi, tamir uygulamaları ve yazılım yöneticisi.

Ancak Registry Turbo beraberinde gelen tüm bu araçlar ile teker teker uğraşmak istemiyorsanız tek bir tıkla gerekli olan tüm işlemleri tamamlayabileceğiniz modu da kullanabilir ve otomatik olarak bilgisayarınızın performansını yükseltebilirsiniz.

Eğer uzun yıllardan sonra yüklenip silinen programların tüm izlerini, kayıt defterinizde yer alan fazlalıkları ve meydana gelen hataları yok etmek, hafıza ve RAM’i daha iyi yönetmek istiyorsanız kullanabileceğiniz bu ücretsiz uygulama vadettiği işi gayet güzel bir şekilde gerçekleştiriyor.