ReMage Image Resizer

ReMage Image Resizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 585
  • DOSYA BOYUTU 2.52 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tahionic

ReMage Image Resizer ile resimlerinizin boyutlarını kolaylıkla yeniden düzenleyebilirsiniz.

ReMage Image Resizer programı, elinizde bulunan resim ve fotoğraf dosyalarının çözünürlük ve genişlik, yükseklik değerlerinin kolayca değiştirilebilmesi için kullanabileceğiniz ücretsiz çözümler arasında yer alıyor. Hem kolay kullanımlı arayüzü hem de sorunsuz çalışan işlevleri sayesinde programa kısa süre içerisinde alışacağınızı düşünüyorum.

Uygulamayı kullanırken sol menüsünde yer alan bölümde hemen istediğiniz resim dosyasını seçebiliyor, daha sonra sağ kısımda yer alan menülerden istediğiniz ayarları kullanarak boyut küçültme işlemini uygulayabiliyorsunuz. Birden fazla dosyayı da aynı anda yeniden boyutlandırma olanakları sunan ReMage Image Resizer, böylece toplu bir şekilde albümleriniz üzerinde işlem gerçekleştirmenize izin veriyor.

Sadece yeniden boyutlandırma değil, aynı zamanda dosya boyutu küçültme ve sıkıştırma yeteneklerine de sahip olan program, sıkıştırma işleminin miktarı, sıkıştırma öncesi ve sonrası dosya boyutu ile resmin kalitesinin karşılaştırması gibi pek çok yardımcı niteliği içerisinde barındırıyor.

ReMage Image Resizer'ın ayarlar kısmı her ne kadar pek detaylı olmasa da, resim sıkıştırma, sesler, ve sistem ayarları gibi bazı konularda temel düzenlemeleri yapmanıza izin veriyor. Çok gelişmiş bir program olmasa da sadece fotoğraf boyutlandırma işlemleri gerçekleştirmek isteyenlerin yeterli bir program olduğunu söyleyeceklerine eminim.

Resim ve fotoğraf boyutu değiştirme ve dosya boyutu azaltma programı arayışında olanların ReMage Image Resizer'a göz atmadan geçmemelerini öneriyorum.