Remo Recover FREE Edition

Remo Recover FREE Edition

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 5,210
  • DOSYA BOYUTU 14.97 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Remo Software

Remo Recover FREE Edition, sabit diskiniz, USB sürücüleriniz, bellek kartlarınız ve mobil cihazlarınız üzerinden silinen önemli dosyalarınızı kurtarmak için kullanabileceğiniz başarılı bir yazılımdır.

Remo Recover FREE Edition, sabit diskiniz üzerindeki bölümleri tarayarak silinmiş dosyalarınızı kurtarmanıza olanak sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Yazılım silinmiş dosyaları kurtarmanın dışında bilgisayarınız üzerinde kaybolan ve daha önce biçimlendirilmiş bölümlerdeki verileride derinlemesine tarayadak kullanıcılara bu verileri kurtarma şansı sunar.

Medya dosyaları, ofis dosyaları, zip arşivleri ve daha birçok dosya formatını kurtarmanıza yardımcı olacak olan bu Remo Recover FREE Edition gerçekten görevini tam anlamıyla yerine getiren bir program.

Windows Metro arayüzünü andıran sade ve şık arayüzü üzerinde yapmak istediğiniz işlemlerin tamamını program içerisinde yer alan sihirbaz sayesinde kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Her ne kadar silinen dosyaları kurtarmak için yaptığı tarama işlemi biraz uzun sürüyor olsa da ortaya çıkardığı sonuçlar göz önüne alındığı zaman buna değer diye düşünmenize neden olacaktır.

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz veya format atarken yedeklemeyi unuttuğunuz dosyalarınıza tekrar sahip olmak istiyorsanız Remo Recover FREE Edition'ı denemenizi tavsiye ederim.