Reuters

Reuters

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 178
  • DOSYA BOYUTU 6.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Thomson Reuters

Reuters, Dünya gündemini takip edebileceğiniz en iyi haber uygulamalarından biri.

Reuters, dünyanın önde gelen haber ajanslarından ve mobilin yanı sıra Windows 8.1 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için özel uygulaması yer almakta. Yurt dışında olan biteni takip etmek için başvurduğunuz kaynaklardan birisi de Reuters ise resmi uygulamasını indirerek web tarayıcınızı açmadan popüler gazetenin sunduğu tüm içeriğe hızlıca göz atabilirsiniz.

Türkiye gündemi kadar yurt dışında da olan biteni takip eden biriyseniz en güvenilir yabancı haber ajansları arasında yer alan Reuters’ın Windows 8 uygulamasını tavsiye ederim. Son dakika haberleri, politika, iş, finans ve daha pek çok kategoride toparlanmış haberlerin yanında çok özel videolar, profesyonel kişiler tarafından çekilmiş eşsiz fotoğafları, köşe yazılarını, analizleri bünyesinde barındıran uygulamada haberler başlık olarak gösteriliyor. Böylelikle habere girmeden tek bakışta ne gelişmeler olmuş görebiliyorsunuz. Habere tıkladığınızda ise sizi son derece basit, sadece haber metninin yer aldığı bir sayfa karşılıyor. Haber sayfasında yazı tipini ve boyutunu dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Ancak burada sosyal ağlarda paylaşım için bir seçenek koyulmamış.

Haberleri çevrimdışı okuma imkanı da sunan Reuters Windows 8 uygulamasının arayüzü de son derece modern ve basit. Tüm haberler kategorilere ayrılmış. İlginizi çeken konularda yazılmış haberlere, dikkat çeken haberlere, slayt gösterilere, videolara rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz.

Reuters, Dünya gündemini takip edebileceğiniz haber kaynaklarından biri. Haberleri yurt dışı kaynaklardan da okumayı seviyorsanız indirip bir göz atmanızı öneririm.