Ring Toss & World Tour

Ring Toss & World Tour

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NEXON Company

Ring Toss & World Tour, Android tabanlı mobil cihazlardan oynanabilen ve oturduğunuz yerden bulmaca çözerek dünyayı dolaşmanızı sağlayan bir mobil bulmaca oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen Ring Toss & World Tour mobil oyunu içeriğinde yer alan bulmacaları çözerek dünyada belirli ünlü yerleri görebileceğiniz bir tür bulmaca oyunudur.

Ring Toss & World Tour mobil oyununda Alice adındaki bir kadın karakterle mobil cihazınızla bir dünya turuna çıkacaksınız. Oyunda yer alan zorlu bulmacaları çözerek yeni yerler keşfedebilir ve gittiğiniz yerlerden kostümler edinerek kataloğunuzu geliştirebilirsiniz.

Ring Toss & World Tour mobil oyununda 300’den fazla zorlu bulmacayla beyin jimnastiği yapabilirsiniz. Ayrıca dünyanın belli başlı ünlü yerlerini de oyunda görebileceksiniz. Oyunda yer alan bulmacaları çözmek için de telefonunuzun ekranına dokunarak değil cihazınızı oynatarak yol alacaksınız. Ayrıca bazı ekstra itemlerle de zorlandığınız bölümleri geçmek için takviye alabilirsiniz. Keyifle oynayacağınız Ring Toss & World Tour mobil oyununu Google Play Store’dan Android cihazlarınıza indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.