Road Draw

Road Draw

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2
  • DOSYA BOYUTU 63 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JY GAME

Yolları çiz ve kaza yapmadan araçları park et!

Road Draw oyunu Android işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Park etme işinde nasılsın? Artık iyi olmanın zamanı geldi. Birkaç alıştırmadan sonra ustası olacağınız bir oyunla karşınızdayım. Sana verilen iki farklı renkteki aracı hepsi kendi rengindeki park yerine gelecek şekilde park etmen gerekiyor. Bunun için de araçların yolunu sen belirliyorsun.

Araçlar aynı zamanda yola çıkacakları için bu yollardan geçerken birbirlerine çarpmadan geçmelerini sağlamalısın. Burada iş sana düşüyor. Öyle bir strateji yap ki ikisi de düzgün şekilde park yerine ulaşabilsin. İlk seviyelerde zorlansan da oynadıkça ustalaşacağına eminim. Ama dikkat et kaza yapmadan oyunu bitirmeye çalış.

Ayrıca renkli grafikleri ve eşsiz tasarımı ile oynaması zevk veren yepyeni bir oyun. Bonus bölümlerinde de yüzlerce altın kazanabilirsin. Kazanma sayınız arttıkça elinizden düşürmek istemeyeceğiniz keyifli bir strateji oyununa hazır olun. 

Eğlencenin ve maceranın bol olduğu ve hız kesmeden devam ettiği bu oyunda sizler de olmak istiyorsanız oyunu ücretsiz olarak indirip oynamaya başlayabilirsiniz.