Romantic Photo

Romantic Photo

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 6,590
  • DOSYA BOYUTU 8.44 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici JixiPix, LLC

Romantic Photo ile fotoğraflarınızı farklı filtreler yardımıyla özel hale getirebilirsiniz.

Romantic Photo önemli anları yakalayan fotoğraflarınızı daha da özelleştirmek için kullanabileceğiniz bir resim düzenleme programıdır.

Bu kullanışlı resim editörü sunduğu 30'dan fazla resim filtresi ya da fotoğraf filtresi sayesinde düğün fotoğrafı, nikah fotoğrafı, gelin fotoğrafı veya damat fofoğrafı gibi fotoğraflarınıza bambaşka bir hava katabilmektedir.

Programın sahip olduğu resim efekti arşivinden dilediğiniz birini seçerek anında fotoğrafınıza uygulayabilirsiniz. Bu geniş fotoğraf efekti arşivi kenar bulanıklaştırma, renk sıcaklığını arttırma, kenar yumuşatma ve daha birçok hazır kalıbı fotoğraflarınıza herhangi bir ayar yapmadan uygulamanıza imkan verir.

Romantic Photo odak ayarlama özelliği sayesinde fotoğrafınızın belirli bölümlerini keskinleştirirken geri kalan kısmını bulanıklaştırmanıza olanak verir. Fotoğrafınıza uygulanan efektlerle birleştiğinde oldukça başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Program genel olarak temiz bir arayüze sahiptir ve fotoğraflarınıza hızlı bir şekilde filtreler ve efektler uygulamanıza olanak verir.