Runtastic Push Ups Trainer

Runtastic Push Ups Trainer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 84
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Runtastic

Kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken bu ücretsiz uygulama ile spor salonuna gitmeye gerek duymadan evde kendi egzersiz planlarınızı yapabilirsiniz.

Runtastic Push Ups Trainer özellikle spor salonuna gitmeye pek vakit bulamayan kullanıcıların seveceği türden bir iOS uygulamasıdır.

Akıllı cihazların gelişmesiyle birlikte geliştiriciler bu son teknoloji cihazların kullanışlılık seviyelerini en üst seviyeye taşıyorlar. Özellikle günlük hayatın sorunlarına karşı geliştirilen uygulamalar kullanıcıların işlerini bir hayli kolaylaştırıyor. Runtastic Push Ups Trainer da bu uygulamalardan bir tanesi. Yorucu bir iş gününden sonra soluğu spor salonunda almak pek mantıklı bir seçenek değil. Bunun yerine evde televizyonunuz karşısında spor yapmaya ne dersiniz? Runtastic Push Ups Trainer ile bunu gerçekleştirmek hiç de zor değil.

Özellikle şınav üzerine yoğunlaşan bu uygulama sayesinde vücudunuzun üst bölümünü şekle sokabilirsiniz. İşin en ilginç yanı ise uygulmanın kaç tane şınav çektiğinizi algılama metodunda saklı. Bunun için yere koyduğunuz cihazınızın ekranına burnunuzla dokunmalısınız. Bu yöntemi kullanmak istemezseniz cihazınızın yakınlık sensörünü de kullanabilirsiniz.

Sesli komut özelliği sayesinde Runtastic Push Ups Trainer sizi egzersizleriniz sırasında aktif olarak bilgilendirilecek ve kişisel verilerinizi ayrıntılı bir şekilde depolayacaktır. Bu verilerden yararlanarak çalışmalarınızı gözden geçirebilir ve daha verimli hale getirebilirsiniz.