Safe In Cloud

Safe In Cloud

kullanıcı

Safe In Cloud, kullanıcıların şifrelerini kolayca yönetebilmeleri için tasarlanmış kullanışlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Safe In Cloud, kişisel hesaplarınıza ait önemli şifreleri düzenlemek, organize etmek ve yönetmek için kullanabileceğiniz kapsamlı ve güvenilir bir yazılımdır.

Safe In Cloud yardımıyla verileriniz her zaman 256-bit Gelişmiş Şifreleme Standardı (AES) algoritmasıyla şifrelenir. Bu sayede yetkisiz erişim girişimlerine karşı verileriniz her zaman koruma altında olur.

Dropbox, Google Drive, SkyDrive ve Box gibi kullanmakta olduğunuz bulut servisleriyle hesabınızı senkronize edebileceğiniz yazılımın Google Chrome eklentisi sayesinde, gerçekleştirmek istediğiniz tüm yedekleme ve senkronizasyon işlemlerini çok daha kolay halledebilirsiniz.

Oldukça sade ve şık bir arayüze sahip olan programın Türkçe dil desteğine de sahip olması kullanıcılar için kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Şifrelerinizi ve önemli verilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için kullanabileceğiniz Safe In Cloud'u mutlaka denemenizi öneririm.

Safe In Cloud Özellikleri:

  • Temiz arayüz ve Türkçe dil desteği
  • Bulut senkronizasyonu
  • Tarayıcı entegrasyonu
  • İçe ve dışa aktarma ayarları