Safety Optimizer

Safety Optimizer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 283
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Crawler LLC

Safety Optimizer, veri hırsızlığına karşı geliştirilen ve internet üzerinde gezerken kimliğinizi gizleyebileceğiniz ücretsiz bir güvenlik programıdır.

Not: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden dolayı yayından kaldırılmıştır. Alternatif programlar bulabileceğiniz İnternet Güvenliği kategorimize göz atabilirsiniz.

Safety Optimizer, kullandığı güçlü şifreleme yöntemleri sayesinde internet üzerinde sörf yapan tüm kullanıcıları veri hırsızlığına karşı korumayı vaadeden güçlü bir güvenlik programıdır. Ayrıca program kullanmakta olduğu güçlü güvenlik protokolleri ve metotları yardımıyla çevrimiçi oturumlar sırasında bilgisayarlar için ekstra bir koruma sağlıyor.

Bilgisayarınızın internet üzerinde izinsiz şekilde izlenmesini önlemek için anti-saldırı güvenlik sistemi sağlayan program, çevrimiçi gizliliğinizi korumak için Internet Explorer'ın yeteneklerini geliştirir.

Optimum ve maksimum olmak üzere iki farklı koruma seçeneğini kullanıcılara sunan program, çevrimiçi gizliliğinizi koruma konusunda oldukça başarılıdır ve sıradan bilgisayar kullanıcılarının optimum seçeneğini kullanması yeterlidir.

Sizin için hassa ve gizli olan verileri korurken aynı zamanda özel bilgilerinizi meraklı gözlerden uzak tutan programın tek kötü yanı sadece Internet Explorer ile uyumlu olarak çalışmasıdır. Ne yazık ki diğer tarayıcılarla uyumlu olarak çalışmamaktadır.

Genel olarak baktığımız zaman Safety Optimizer'ın Internet Explorer kullanıcıları için oldukça geçerli bir güvenlik çözümü olduğunu söyleyebilirim ama diğer tarayıcılar için de destek sunuyor olmasını isterdim.