SchematicMind

SchematicMind

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 75
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici QDV Softworks

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir zihin haritalandırma uygulamasıdır.

SchematicMind, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir zihin haritalandırma uygulamasıdır. Bazen aklımızda o kadar çok düşünce olur ki onları bir türlü kategorize edemeyiz.

İşte bu yüzden zaman zaman aklımızdakileri düzenli bir şekilde bir kağıda geçirmek isteriz. Fakat artık biliyorsunuz ki kağıt kaleme hiç gerek yok. Çünkü bu amaçla kullanabileceğiniz çeşitli uygulamalar var.

SchematicMind da bunlar arasında başarılı olanlardan bir tanesi diyebilirim. Uygulama ile istediğizi sayıda zihin haritası çıkarabilir, bunların sadece organize değil aynı zamanda estetik görünüme sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın basit ve sade görünümü sizi aldatmasın zira bu sadeliği onu başarılı yapan özellikleri arasında geliyor. Dağınık olmayan kontrolleri ve kolay bir kullanıma sahip olmasıyla zaten karmaşık olan aklınızı iyice karıştırmamayı amaçlıyor.

Diyelim ki öğrencisiniz ve bir ödev hazırlamanız gerekiyor. Veya bir ofis çalışanısınız ve bir proje hazırlamanız söylendi. Bu durumda düşüncelerinizi öncelikle düzenli bir şekilde bir yere dökmeniz gerekiyor.

SchematicMind uygulamasının yardımıyla hem bunu başarabiliyor hem de daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Haritalarınıza ikonlar, şekiller, sınırlar ve arka plan renkleri ekleyebiliyor ve görünümü çok daha hoş hale getirebiliyorsunuz.

Hem kullanışlı hem sade hem de ücretsiz olan bu uygulamayı herkese tavsiye ediyorum.